It's all About Counter Strike

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Iulie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» admini uitativa daca va intere
Sam Dec 05, 2009 5:17 am Scris de R4uL

» Download cs 1.6
Joi Dec 03, 2009 11:32 am Scris de R4uL

» Download Redirect
Joi Dec 03, 2009 9:18 am Scris de R4uL

» Model Cerere Slot
Joi Sept 03, 2009 2:05 am Scris de R4uL

» Model postare Rediecte
Mier Sept 02, 2009 3:43 am Scris de R4uL

» REGULAMENT POSTARE
Mier Sept 02, 2009 3:40 am Scris de R4uL

» REGULAMENT SERVER
Mier Sept 02, 2009 3:37 am Scris de R4uL

» SANCTIUNILE
Mar Sept 01, 2009 10:47 am Scris de R4uL

» Abuz de admin
Mar Sept 01, 2009 10:43 am Scris de R4uL

Top postatori
R4uL

.:ScrEAm:.

Statistici
Avem 10 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: KTM

Membrii nostri au postat un numar de 13 mesaje în 12 subiecte
Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 6, Dum Noi 15, 2009 11:54 am

Distribuiţi | 

REGULAMENT SERVER

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
R4uL
Site Admin
Site Admin

Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/09/2009
Localizare : Cluj-Napoca

MesajSubiect: REGULAMENT SERVER   Mier Sept 02, 2009 3:37 am

-Nu mai dati Fuck oFF aiurea sau censure pentru ca te-a injurat ...dai gag sau llama !! daca da retry NU DATI BAN PERMANENT (ban 100) !!
-Dati blind la un jucator suspect si dupa aceia Faceti poze....!!!! va dau -1 grad !!!
-Owneri au voie sa Intre cu alt nume pe sv..sa va verifice ce faceti !!..cu cum reactionati !! Si daca nu vedem vreun Admin pe sv..cand sut multi playeri aveti toti -1 grad la admin....ca nu se mai poate asa numa owneri intra..avem si noi treburi !!
-Admini sa nu se injure sau sa se jigneasca intre ei !! (avertisment,-1grad) !!
-Admini care nu sunt prezenti pe server !! vor primi -2 grad sau remove..depinde de caz'ul acestuia !!
-Se da restart la prima runda cea de incalzire !! va rog so dati... !! amx_cvar sv_restart 1 !!

Pentru PLAYERI

1. Folosirea de cheat-uri,hack-uri pe server se sanctioneaza cu ban permanent.

2. Limbajul vulgar pe server se sanctioneaza cu Llama/Gag urmat de Kick si intr-un final cu ban temporar

3. Reclamele la alte servere,siteuri,forumuri pe server se sanctioneaza cu ban.

4. Daca dati RETRY dupa Llama/Gag veti primi ban 100 de minute.

5. Nick-urile dvs. trebuie sa contina mai putin de 13 caractere si mai mult decat 3. ( daca aveti peste 13 nu se mai vede IP ) si de asemenea este interzisa intrarea cu nickuri ce contin caracterele " !@#$%^&*~` "

6. Injuraturile la adresa adminilor se pedepsesc cu ban 120 de minute sau, daca respectivul considera mai mult

7. Sunt interzise scripturile de silent defuse sau silent walk,script de aim,script no flash,etc. Pentru asta se da ban permanent.

8. Pe hartile awp_ nu este voie cu arme (m4a1,ak47,Mp5 Navy) si grenazi (he).

9. Nu batati la cap adminii cu cereri absurde si nu insistati ca x e codat ca y e codat, adminii stiu sa isi faca treaba si daca le spuneti doar o data problema voastra

10. Modul de a trisa numit "Monitor" care se practica in salile de internet cafe este strict interzis si se sactioneaza cu ban.

11. Nu folositi skinuri, sunt strict interzise, riscati ban permanent.

Pentru ADMINI:

1. Nu abuzati de admin.

2. Jucati zilnic pe server.

3. Faceti anunturi pentru jucatori despre regulamentul serverului (care este scris mai sus).

4. Sunteti obligati sa tineti minim 3-4 redirect cand jucati pe server ( daca va permite calculatorul )

5. Nu bagati alta harta la vot decat in ultimele 5 minute sau doar daca este prea mica pentru numarul de playeri aflati pe server.

6. Inainte de a vota verificati ultimele harti prin /harti

7. Nu schimbati harta decat dupa ce a iesit la vot.

8. Trebuie sa fiti activi pe forum.

9. Maririle in grad nu se cer, ele se dau pe merit.

10. COMANDA DE AMX_BANIP SE FOLOSESTE NUMAI IN URMATOARELE SITUATII:

-daca jucatorul respectiv face reclama la alt server/site/forum (faceti ss la ce a scris)

-daca jucatorul foloseste cheat/hack/anti-recoil (este obligatoriu sa aveti o dovada : demo sau poze pe care le postati la rubrica "De ce am dat ban?" impreuna cu ip-ul si nickul jucatorului)

-daca jucatorul foloseste un limbaj vulgar (ii dati ban doar dupa ce il avertizati cu llama urmat de gag apoi kick)

11. In cazul in care ai probleme si lipsesti de pe server o perioada mai mare de 7 zile, sa anunti pe forum la rubrica "DISCUTII LIBERE".

12. Sunt interzise atacurile de orice natura intre admini.

13. Respectati admini si playerii de pe server. (cel mai important lucru,asa faci reclama buna la sv)

14. Folosirea comenzilor pe alt admin e strict interzisa ! Exceptia e daca adminul e afk de mai mult de 2 runde !

15. Nu aveti voie sa jucati cu alt nick. Jucati cu nickul pe care aveti adminul ca de asta il aveti.

16. Pentru jucatorii care sunt afk dati slay urmat de kick !

17. Nu aveti voie sa stati Spectator, numai daca faceti poze sau daca va uitati pe jucatori! ( gen brb mananc si ramai spec sau mai rau afk pe server)

18. Modul de a trisa numit "Monitor" care se practica in salile de internet cafe este strict interzis si se sactioneaza cu ban si stergerea accesului

19. Orice admin solicita marire unui owner va primi fara discutii REMOVE, nu conteaza cine e si ce a facut pentru server/forum.

20. Nu aveti voie sa dati restrict la arme,smoke,he, etc.

21. Nu aveti voie sa folositi comanda amx_say pentru a saluta lumea si mai ales pentru a face SPAM ( mesaje repetate mai mult de 4 ori consecutiv )

22. La vot se va da intotdeauna minim 2 harti

23. Cand dati vot trebuie sa va CONSULATATI cu adminii de pe server din acel moment

ATENTIE !!

Nickurile Adminilor De la Gradele Urmatoare Au tag'ul aceste !!

Owner - *StarTm* | Nick

MaresaL - *StarTm* | Nick

GeneraL - *sTaRTm* | Nick
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://startm.darkbb.com

REGULAMENT SERVER
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» National Guard - Regulament
» HostName: Samp.Just2Play.Ro | Roleplay Server [0.3c]
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» News Reporter - Regulament
» Police Department - Regulament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cautam Server Care Are Nevioe De Forum add: raul.marius :: Cautam Server add : raul.marius :: REGULAMENT-
Mergi direct la: